ZŁOTE DZIEWCZYNY PO RAZ TRZECI !!!

Reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim wywalczyły po raz trzeci mistrzostwo województwa łódzkiego w piłce ręcznej!
W pierwszym meczu piotrkowianki pokonały reprezentantki SP nr 1 w Zgierzu 12:2, w kolejnym wygrały z uczennicami ze SP w Białej 17:4, natomiast o mistrzostwo województwa musiały powalczyć z zawodniczkami z Gimnazjum nr 39 w Łodzi. Ostatecznie pokonały rywalki ze stolicy województwa 14:8.
 W meczu o 3. miejsce szczypiornistki ze Zgierza minimalnie wygrały z uczennicami SP nr 11 w Tomaszowie Mazowieckim 13:12.
Piotrkowski zespół wystąpił w następującym składzie:
Magdalena Berlińska, Zuzanna Gałas, Daria Grobelna, Agnieszka Hase, Anna Hurysz, Karolina Jureńczyk, Małgorzata Krawczyk, Aleksandra Krzyżak, Alicja Kulbat, Olga Kuzon, Zuzanna Nowacka, Julia Poterała, Sara Szczukocka.

Trenerem zespołu jest Anna Kalinowska
Dziewczęta będą reprezentować Piotrków Trybunalski podczas Ogólnopolskiej Gimnazjady, która odbędzie się prawdopodobnie w czerwcu 2018r.

GRATULUJEMY !