WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJBARDZIEJ ORYGINALNĄ CHOINKĘ

Boże Narodzenie od zawsze było inspiracją do tworzenia prac plastycznych związanych z tematem Świąt.
Co roku, na szkolnych wystawach możemy podziwiać przepiękne prace naszych uczniów - choinki, stroiki, anioły i inne motywy świąteczne. Również w tym roku uczniowie klas IV – VII zostali zaproszeni do udziału w konkursie na najpiękniejszą i najbardziej oryginalną choinkę. Młodzi twórcy jak zawsze wykazali się niezwykłą kreatywnością, pomysłowością i dużym zaangażowaniem. Na pokonkursowej wystawie możemy podziwiać choinki wykonane różnymi technikami z różnych, często zaskakujących materiałów.
Wysoki i wyrównany poziom nadesłanych prac sprawił iż jury przyznało miejsca ex aequo.
I miejsce – Alicja Jaros kl. 7d
II miejsce – Marietta Madej kl. 4a, Alicja Misztela kl. 7d
III miejsce – Natasza Andrzejczak kl. 4b, Zuzanna Cicharska kl. 7b,
Klara Kiełbasa kl. 5e, Adrian Pielużek kl. 5c, Michalina Witeska kl. 7b
Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy!

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone laureatom na forum klasy na lekcjach plastyki.

Jury: Jadwiga Jaszkowska (organizator konkursu)
Anna Skrzypczyńska - Krata
Urszula Ratajczyk