WYCIECZKA DO WARSZAWY

W czwartek 15 lutego uczniowie z klasy 7a, 7b, 7c, 7d oraz 7e wraz z opiekunami p. D. Patek, K. Grucą oraz J. Chrzęst udali się na wycieczkę do Warszawy.
Pierwszym punktem programu była wizyta w Muzeum Norblina. Podczas lekcji muzealnej uczniowie poznali historię tego miejsca i ludzi z nim związanych. Uczestniczyli w muzealnej grze miejskiej, w czasie której musieli znaleźć eksponaty i dedykowane im opisy. Z muzeum udaliśmy się do Złotych Tarasów, gdzie był czas na posiłek i odpoczynek. Ostatnim punktem programu wycieczki był pobyt w parku trampolin "Stacja Grawitacja". W ramach lekcji WF-u uczniowie poznali zasady dobrej rozgrzewki i bezpiecznego korzystania z atrakcji. A następnie wszyscy dali upust swojej energii i szaleństwom korzystając z szeregu atrakcji m.in. trampolin sportowych, toru przeszkód, parku linowego, stref piłki ręcznej i koszykówki, basenów wypełnionych gąbkami. Uczestnicy wycieczki, choć zmęczeni, ale w dobrych humorach wrócili bezpiecznie do swoich domów z nowymi wrażeniami i doświadczeniami.