III B w Akademii Ciastka

9 XI 2017 nasza klasa odbyła wycieczkę do Akademii Ciastka w Twardej nad Zalewem Sulejowskim.
Niepozorne domostwo na skraju lasu - Akademia Ciastka. Zaciekawieni wchodzimy do środka. Powitał nas sympatyczny pan Łukasz, który w bardzo przystępny sposób przybliżył nam historię wypieku chleba.
To zaciszne miejsce oferuje dzieciom programową wiedzę, umiejętności praktyczne i dużo dobrej zabawy. Pięknie ozdobione i zapakowane wyroby były wspaniałym prezentem na wynos! Dzieci dużo nauczyły się i świetnie bawiły.