W dniu 26 kwietnia 2023r. na Stadionie Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się finały powiatu piotrkowskiego grodzkiego (miasto Piotrków Trybunalski) XXIII edycji Turnieju „Puchar Tymbarku”.
W rywalizacji U-12 dziewcząt udział wzięły dwie drużyny: Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 3.
Do finału wojewódzkiego w kat. U-12 dziewcząt awans wywalczyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2, której opiekunem był Franciszek Szymczyk.
Skład drużyny SP 2: KAROLINA KĘSY, URSZULA WOJNICKA, AMELIA KUBERA, MARIKA WUJEK, AMELIA KACPEREK, IGA BŁASZCZYK, ZUZANNA JAKUBIK, MARIA KRZACZYŃSKA, NADIA POMARKIEWICZ, SELENA POMARKIEWICZ
Do rozgrywek w kategorii U-12 chłopców stanęło 8 drużyn: Szkoła Podstawowa nr 2 (3 drużyny), Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 8, Szkoła Podstawowa nr 10, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 16.
W powyższej rywalizacji, która rozegrała się systemem „Każdy z każdym” najlepsza okazała się I drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim, która w klasyfikacji końcowej wyprzedziła Szkołę Podstawową nr 16 oraz Szkołę Podstawową nr 3.
Awans do finału wojewódzkiego w kategorii U-12 chłopców wywalczyła I drużyna Szkoły Podstawowej nr 2, której opiekunem był Franciszek Szymczyk.
Skład drużyny SP 2: BORYS WAGA ,KSAWERY ARASZKIEWICZ, DANIEL CHABIELSKI , ALEKSANDER SADOWSKI, BORYS FAMULSKI , MARCEL STĘPIEŃ, ADAM BLOCH, MIŁOSZ PRZYBYŁ, OLEXII KYLNIK .